logo

„Jesteśmy największym, niezależnym i bezpartyjnym stowarzyszeniem samorządowym na Bemowie, które stało się rzeczywistą alternatywą dla mieszkańców naszej dzielnicy.”Nasz radny Robert Podpłoński (BWS) z rekordowym wynikiem w obwodowej komisji wyborczej!

Na koniec informacji o wyborach jeszcze jedna bardzo ciekawa wiadomość dot. wyników wyborów do Rady Dzielnicy Bemowo. Nasz kandydat Robert Podpłoński w komisji nr 726 zdobył aż 48,9% wszystkich głosów oddanych w tej komisji! To znaczy, że co drugi mieszkaniec tego obwodu zagłosował na tego kandydata. Zapewne jest to absolutny rekord także w skali całej Warszawy jeśli chodzi o wybory do rad dzielnic.

Porównując wyniki do Rady Warszawy w tej komisji widać, że na Roberta Podpłońskiego zagłosowały setki osób, które do Rady Warszawy poparły PO lub PiS, ale na radnego dzielnicy nie zagłosowały już na kandydatów partyjnych, tylko na kandydata z naszej listy. Pokazuje to dobitnie, że ogromna praca za rzecz społeczności lokalnej może „stłumić” ostry podział partyjny i pozwolić uzyskać poparcie dla kandydata bezpartyjnego nawet ze strony sympatyków tak skrajnie różnych opcji politycznych.


Z naszej strony serdecznie gratulujemy Robertowi tak wspaniałego wyniku!


COPYRIGHT ©  Stowarzyszenie Bemowska Wspólnota Samorządowa 2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem