logo

„Jesteśmy największym, niezależnym i bezpartyjnym stowarzyszeniem samorządowym na Bemowie, które stało się rzeczywistą alternatywą dla mieszkańców naszej dzielnicy.” 

Stanisław Pawełczyk, reprezentujący Bemowską Wspólnotę Samorządową, jest kandydatem z listy Bezpartyjnych Samorządowców do Rady Warszawy z okręgu nr 9 obejmującego Bemowo, Włochy i Ursus

BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY to organizacja ogólnopolska zrzeszająca samorządowców z całej Polski, którzy nie należą do partii politycznych. W Warszawie deklarację współpracy z Bezpartyjnymi podpisało 21 lokalnych organizacji samorządowych z większości dzielnic Warszawy. Bemowo w tym gronie reprezentuje Bemowska Wspólnota Samorządowa.

Jako bezpartyjni samorządowcy, lokalni społecznicy i aktywiści, opowiadamy się za autentycznym samorządem terytorialnym, w którym to mieszkańcy gminy, a nie partie polityczne, decydują o tym, jak będzie wyglądać i funkcjonować nasze najbliższe otoczenie. Ruch Samorządowy BEZPARTYJNI zainicjowali w Warszawie członkowie komitetów lokalnych, posiadających dziś w swoich szeregach burmistrzów, wiceburmistrzów, radnych w radach dzielnic, lokalnych aktywistów, przedstawicieli organizacji pozarządowych. Naszym podstawowym celem jest zmienianie naszego miasta w taki sposób, aby było nowoczesne i zarazem przyjazne mieszkańcom. Więcej informacji na www.bezpartyjni.warszawa.pl

Łączy nas Warszawa!

 

Ulotka S. Pawełczyk 01 miniStanisław Pawełczyk to doświadczony działacz samorządowy. Radny Bemowa w latach 1998-2010, wiceburmistrz Bemowa w latach 2001-2006 oraz 2016-2018, odpowiedzialny m.in. za sprawy inwestycji, infrastruktury oraz ochrony środowiska. Prezes i współzałożyciel Bemowskiej Wspólnoty Samorządowej.

W Radzie m.st Warszawy będzie zabiegał m.in. o:

  • Budowę szpitala dla zachodniej część Warszawy (Bemowo, Włochy, Ursus)
  • Budowę ogólnodostępnego AQUA PARKU
  • Uruchomienie nowych linii autobusowych na terenie Bemowa, Włoch i Ursusa
  • Wybudowanie nowego kompleksu boisk do piłki nożnej
  • Poprawę bezpieczeństwa na drogach, w szczególności na przejściach dla pieszych w pobliżu szkół
  • Tworzenie nowych skwerów rekreacyjno-wypoczynkowych

Więcej informacji o kandydacie – pod tym linkiem.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu wyborczego - pod tym linkiem.


COPYRIGHT ©  Stowarzyszenie Bemowska Wspólnota Samorządowa 2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem